FILM

Film ślubny –  co wyróżnia naszą ofertę na rynku?

Oferujemy Wam nową jakość usług –  pięknie zmontowane filmy nie przekraczające 1 godziny. Dzięki zastosowaniu lustrzanek cyfrowych nasze filmy są efektywniejsze od tradycyjnych filmów nagrywanych zwykłą kamerą. Lustrzanka daje możliwość filmowania z jakością porównywalną do jakości kamer filmowych, dzięki zastosowaniu różnego rodzaju obiektywów możemy uzyskać piękną głębię ostrości oraz wysoką jakość obrazu. Używamy  jasnych obiektywów, dzięki którym jesteśmy w stanie pracować nawet w bardzo ciemnych warunkach, bez konieczności używania dodatkowego oświetlenia. Ponadto w dniu ślubu używamy stedicam’a oraz slidera, aby Wasz film był dynamiczny i zawierał niebanalne ujęcia. Również obecność dwóch operatorów gwarantuje dynamikę  filmu. Bardzo ważna jest dla nas jakość dźwięku, dlatego podczas ceremonii jak i wesela używany jest rejestrator dźwięku plus mikroporty.


Nasza praca polega nie tylko na dokumentacji tego co się dzieje w dniu ślubu, ale również na sprawnym montażu materiału i starannej edycji.  Wybieramy najlepsze fragmenty materiału odzwierciedlające najważniejsze momenty Waszego dnia tak, aby film   oglądało się z przyjemnością i powracało do niego po latach. Dzięki temu,że nasze filmy są zmontowane w sposób dynamiczny można je oglądać bez przewijania.


Nasze filmy są  zaprzeczeniem wszystkich stereotypów filmu weselnego – nie ma nudnych długich kadrów, nikogo nie ustawiamy  i nie odgrywamy bezsensownych sztywnych scenek na potrzeby filmu, a jedynie filmujemy wszystko to co się naturalnie dzieje, film nie nudzi i z przyjemnością bez przewijania dotrwa się do jego końca.


W naszej ofercie otrzymujecie od nas teledysk ślubny 2-3 min wraz z krótkim reportażem trwającym około 30-45minut. Dodatkowe materiały niewykorzystane w pełnometrażowym filmie otrzymujecie  od nas w formie dodatków na płycie, czyli to Wy decydujecie, czy chcecie  obejrzeć i wysłuchać całe kazanie, obejrzeć wywiady z gośćmi czy składanie życzeń pod kościołem. Wszystko oczywiście w jakści FULL HD.

Skontaktuj się z nami już dziś by poznać szczegóły naszej oferty.