Ola i Igor – sesja narzeczeńska Szczecin

Ola i Igor to kolejny dowód na to,że nasza praca to najlepsze co można sobie wymarzyć. Kiedy spotykamy ludzi z pasją i tak ogromną miłością na swojej drodze robienie zdjęć to sama przyjemność, a w zasadzie zdjęcia same się robią. Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy,że to będzie niesamowita przygoda. Ola podobnie jak ja to fanka pinterest’a. Mogę spędzić godziny gapiąc się w ekran telefonu i przeglądając ślubne inspiracje i nie tylko. Kiedy Ola pokazała mi swoją tablicę z inspiracja sesja narzeczeńskia to wiedziałam,że przed nami nie lada wyzwanie. Ale dla tej dwójki nie ma rzeczy niemożliwych – łódka, będzie łódka, flary- załatwione, lampiony dzięki Beauty Station są – kwiaty są – jeszcze przed sesją ogołociłam przed domem kilka krzaczorów,żeby ozdobić łódkę. Wspólna inicjatywa, dwie kreatywne babeczki i łódka jak z pintresta gotowa 🙂 Zapraszam do obejrzenia kilku klatek ze stylizowana sesja randkowa Oli i Igora.

Jedna klatka z sesji Sandry i Adama

Jedna klatka z sesji Sandry i Adama – sesja narzeczeńska z lotu ptaka 🙂 Rozpoczynamy sezon ślubno – narzeczeński 2015! Więcej już wkrótce!

sesja-plenerowa-narzeczenska-Szczecin-Binowo-AMMC_Studio

PORADA: Jak się przygotować do sesji randkowej

kolorowa sesja narzeczenskaKażdy z Was zapewne zadaje sobie pytanie jak się macie przygotować do sesji narzeczeńskiej i co najlepiej ubrać. Kwestia ta jest zazwyczaj bardzo dla Was stresująca, dlatego postanowiliśmy przygotować kilka wskazówek jak się do takiej sesji przygotować. Pamiętajcie,że dobre przygotowanie jest kluczem do sukcesu. Przed każdą sesją czy zleceniem my również odpowiednio się do nich przygotowujemy, dlatego też zachęcamy, abyście Wy również zaangażowali się w przygotowania. Oto kilka wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniu do sesji:
[Continue Reading…Więcej]